Välkommen att kontakta oss via e-post, telefon, post eller besök efter avtalad tid.

SVID, Stiftelsen Svensk Industridesign
Svensksundsvägen 13, 111 49 Stockholm
Telefon: 08-406 84 40
E-post: info@svid.se
Organisationsnummer: 802014-1001

När du kontaktar oss gäller vår dataskyddspolicy.

Medarbetare

Jonas Olsson

Jonas Olsson

Vd

Telefon: 08-406 84 44
Mobil: 073-406 64 26
E-post: jonas.olsson@svid.se

Anna Velander Gisslén

Anna Velander Gisslén

Projektledare och kommunikationsansvarig, EcoDesign Circle

Mobil: 070-895 65 20
E-post: anna.velander-gisslen@svid.se

Caroline Lundén-Welden

Caroline Lundén-Welden

Kommunikationsansvarig

Telefon: 08-406 84 48
Mobil: 070-317 71 96
E-post: caroline.lunden-welden@svid.se

Daniel Richardsson

Projektledare

Mobil: 073 – 841 86 40
E-post: daniel.richardsson@svid.se

Elin Eng

Elin Eng

Designer Förnyelselabbet

Mobil: 070-367 81 29
E-post: elin.eng@svid.se

Fredrik Forsman

Fredrik Forsman

Projektledare

Telefon: 08-406 84 46
Mobil: 070-090 82 92
E-post: fredrik.forsman@svid.se

Hanna Andersson

Hanna Andersson

Designer Förnyelselabbet

Mobil: 076-543 01 45
E-post: hanna.andersson@svid.se

Jonas Karlsson

Jonas Karlsson

Analytiker Förnyelselabbet

E-post: jonas.karlsson@svid.se

Ludvig Kimby

Ludvig Kimby

Policylabbstrateg

E-post: ludvig.kimby@svid.se

Mona Wärdell

Mona Wärdell

Projektledare

Mobil: 076-786 28 28
E-post: mona.wardell@svid.se

Matilda Legeby

Matilda Legeby

Designer Förnyelselabbet

Mobil: 072-746 88 15
E-post: matilda.legeby@svid.se

Pia McAleenan

Pia McAleenan

Projektledare Förnyelselabbet

Mobil: 072-746 88 16
E-post: pia.mcaleenan@svid.se

Sofia Beckman

Sofia Beckman

Kommunikatör

Telefon: 08-406 84 47
Mobil: 072-746 88 77
E-post: sofia.beckman@svid.se

Sol Vikström

Sol Vikström

Projektledare

Mobil: 0730-93 01 95
E-post: sol.vikstrom@svid.se

Viveka Walberg

Ekonomiansvarig

Mobil: 072-746 88 01
E-post: viveka.walberg@svid.se

Kontakta oss